Bij deze wil ik u laten weten dat ik stop met het aanmeten en leveren van de therapeutisch elastische kousen. Door pensionering ben ik minder gaan werken en ik heb helaas geen opvolger kunnen vinden voor deze werkzaamheden.
Hieronder vindt u adressen van fysiotherapeuten die ook werken voor FysioTek en zij kunnen dit werk overnemen.
LET OP: hebt u nog recht op een tweede paar kousen komend jaar dan mag u zich nog bij mij melden daarvoor. Gaat u korter dan 1 jaar na mijn eerste levering naar een andere praktijk voor een tweede kous dan krijgt u geen vergoeding voor de kous van uw zorgverzekeraar.
Verder kan u altijd vragen aan de secretaresse naar de maten en de soort kous die ik u afgelopen jaar heb geleverd en wanneer de nieuwe kousen weer vergoed zullen worden in het komende jaar.
Vanaf 1 maart kunt u terecht bij één van onderstaande praktijken in Eindhoven.
Fysiotherapie Woensel Zuid, Corrine Haan-Hendriks
Van Speijkstraat 44, 040-2963502
B-fysic van Eijk, Elise Bouwman
Piuslaan 93 A, 040-2115246
Fysio en manuele therapie Tongelre, Jitka Beekhuizen
Urkhovenseweg 43, 040-2814317
Ik vertrouw erop u met deze informatie van dienst te zijn geweest.
Truus Michielsen